Оплата та доставка

ОПЛАТА ЗАМОВЛЕННЯ

  1.   Для оплати замовлення доступно два способи : Оплата на картку МоноБанку і оплата готівкою.
  2. Жителі м.Миколаєва можуть забрати свої замовлення самостійно при особистій зустрічі з 14.00 до 16.00 щодня на 6 — Слобідській. Точний час зустрічі оговорюється заздалегідь! Курьєрскої доставки за адресою проживання, роботи НЕМАЄ! Замовлення також можна забрати в іншьому місці, але про це потрібно домовлятися особисто і заздалегідь!
  3. Замовлення по Україні відправляємо тільки після 100%оплати на картку. Сума до сплати виставляється вже тільки після зібрання замовлення по наявності.

При переказі грошових коштів з платника знімаєтся комісія банка 5.00грн. — 10.00грн. в залежності від суми.

Зверніть увагу! При поповнені картки через термінал може зніматися ДОДАТКОВА КОМІСІЯ.

Переконливе прохання в полі «ПРИЗНАЧЕННЯ ПЛАТЕЖУ» і «КОМЕНТАР ДО ПЛАТЕЖУ» !! ЗАЛИШТЕ ПОРОЖНІМ!!

Після сплати повідомте, будь ласка, час, суму сплати і ПІБ платника (якщо воно неспівпадає з ПІБ вказаним в замовленні) по телефону, СМС, Viber або іншим  способом.                                                  

ДОСТАВКА

Доставка замовлень здійснюється тільки по Україні! В тимчасово окуповані території України (Крим і деякі райони Донецької і Луганської області) відправка не проводиться.

Замовлення по Україні відправляються Укрпоштою, Новою поштою, Інтаймом на склад/відділення в Вашому населеному пункті, а також свої замовлення можно забрати особисто при зустрічі в м. Миколаєві.

ЯКЩО ЗАМОВЛЕННЯ ЗАБИРАЄТЕ ПРИ ЗУСТРІЧІ: попередньо узгодьте з нами час коли вам зручно забрати своє замовлення.

Замовлення в місті Миколаєві можна забрати самостійно на розі пр.Центрального і 6-й Слобідській з 14.00 до 16.00  (точний час і день прохання попередньо узгодити). Замовлення також можна забрати і в іншому місці, але про це потрібно домовлятися особисто і заздалегідь!

Якщо доставка замовлення по Україні: при оформленні замовлення вибираєте перевізника (транспортну компанію), яка буде здійснювати пересилання замовлення.

Для відправки Укрпоштою обов’язково потрібно вказувати повну адресу: індекс, область, район, місто, вулиця, номер будинку/квартири  або вказати, що посилка «ДО ЗАПИТАННЯ» з вказанним населеним пунктом і поштового індекса.

При виборі відправки Новою поштою чи Інтаймом не забудьте вказати номер складу, населеного пункту і області.

ЯКЩО ПЕРЕСИЛКА «УКРПОШТОЮ»: всі посилки, починаючи з 20.12.2017г.  відправляються за тарифом «ЕКСПРЕС» або «СТАНДАРТ» (на Ваш вибір). За пересилку Ви сплачуєте у відділенні, коли забираєте своє замовлення. Нам надано знижку в розмірі 5% на послуги в пересилані. Зверніть увагу, вартість пересиланя «Експресом» на 10-15 грн. вище, ніж «Стандартом», але вона приходить трохи швидше.

Зверніть увагу! Орієнтована вартість пересилання замовлень Укрпоштою вказана тут http://www.rois.com.ua/orientirovochnaya-stoimost-dostavki-zakazov-ukrpochtoj/ , а також Ви можете уточнити таку інформацію у нас по телефону чи Viber (Переконливе прохання робити це перед оформленням замовлення, а не після).

За весь час роботи посилки не губились жодного разу, були нюанси з пошкодженням упаковки або затримкою в доставці.

— офіційний сайт Укрпошти: http://ukrposhta.ua/

— калькулятор послуг http://ukrposhta.ua/ua/kalkulyator-forma-rozraxunku

— відстежити посилку можна тут: http://services.ukrposhta.com/barcodesingle/

 ЯКЩО ПЕРЕСИЛКА НОВОЮ ПОШТОЮ: за пересилання оплачуєте самостійно при отриманні посилки у відділенні. Посилки упаковуємо самі в свою упаковку, переважно в картоні коробки.

За загальним правилом ми відправляємо посилки з міннімальною цінністю  (з 01.10.2016г. це 200грн.).

Якщо хочете відправлення із зазначенням повної вартості вкладення — вказуйте при оформленні замовлення.

— офіційний сайт Нової пошти https://novaposhta.ua

— відстежування посилок https://novaposhta.ua/ru/tracking

-тарифи на відправку https://novaposhta.ua/posulku

 !!!!! Відповідальність за цілісність і збереження посилок несуть транспортні компанії.

Посилки страхуємо на повну вартість тільки за бажанням клієнта!!!